ASTERIX et CLEOPATRE ed Dargaud collection Pilote

ASTERIX et CLEOPATRE ed Dargaud collection Pilote 1965 ( petit accident de reliure)

SAMEDI 5 MARS 2015 - 14h

Estimation : 8 / 10 €

Numéro d'ordre : 577